Midnight Commander - en to lv translation catalogue (304 entries)

en:  with source mask:
lv:  ar avota masku:

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
lv: %s satur dubultus ierakstus! Izlaižu!

en: %s: done.
lv: %s: izdarīts.

en: %s: failure
lv: %s: neveiksme

en: &Abort
lv: &Atsaukt

en: &Access time
lv: &Pieejas laiks

en: &Add current
lv: &Pievienot pašreizējo

en: &Add new
lv: &Pievienot jaunu

en: &Again
lv: %Atkal

en: &Append
lv: pie&Likt

en: &Background
lv: &Fonā

en: &Backwards
lv: at&Pakaļ

en: &Cancel
lv: &Atsaukt

en: &Configuration...
lv: &Konfigurācija...

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Directory tree
lv: &Direktoriju koks

en: &Discard
lv: &Atsaukt

en: &Dismiss
lv: &Atcelt

en: &Display bits...
lv: &Displeja biti...

en: &Drop down menus
lv: &Krītošas izvēlnes

en: &Edit - F4
lv: &Rediģēt - F4

en: &Equal split
lv: &Vienāds sadalījums

en: &Fast dir reload
lv: ā&Tra direktoriju pārlāde

en: &Filter...
lv: &Filtrs...

en: &Full file list
lv: Pi&lns failu saraksts

en: &Horizontal
lv: &Horizontāli

en: &Insert
lv: ie&Vietot

en: &Keep
lv: &Paturēt

en: &Keybar visible
lv: &Taustiņjosla redzama

en: &Kill
lv: &Nokaut

en: &Layout...
lv: &Izkārtojums...

en: &Listing format edit
lv: &Saraksta formāta rediģēšana

en: &Local
lv: &Vietēji

en: &Long file list
lv: &Garšs failu saraksts

en: &Marked all
lv: &Izvēlēti visi

en: &Modify time
lv: &Modificēšanas laiks

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: &Name
lv: &Vārds

en: &Never
lv: &Nekad

en: &No
lv: &Nē

en: &OK
lv: &Labi

en: &Open file...
lv: &Atvērt failu...

en: &Quick
lv: &Ātri

en: &Quit
lv: I&Ziet

en: &Reget
lv: &Pārdabūt

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: &Replace
lv: &Aizvietot

en: &Resume
lv: &Rezumēt

en: &Retry
lv: &Vēlreiz

en: &Return does autoindent
lv: &Enter veido autom.atkāpi

en: &Reverse
lv: &Pretēji

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: &Save setup
lv: &Saglabāt uzstādījumus

en: &Set
lv: &Uzstādīt

en: &Size
lv: &Lielums

en: &Size only
lv: &Tikai izmērs

en: &Skip
lv: &Izlaist

en: &Sort order...
lv: &Kārtotā secībā...

en: &System Wide
lv: &Sistēmas Mēroga

en: &Thorough
lv: &Pamatīgi

en: &Tree
lv: &Koks

en: &Undelete files (ext2fs only)
lv: &Atjaunot izdzēstos failus (ext2fs tikai)

en: &Unsorted
lv: &Nesakārtots

en: &Up
lv: &Augšup

en: &User
lv: &Lietotājs

en: &User defined:
lv: Li&etotāja definēts:

en: &Using shell patterns
lv: &Lietoj

en: &Verbose operation
lv: &Vārdiskas oprerācijās

en: &Vertical
lv: &Vertikāli

en: &View - F3
lv: &Skatīt - F3

en: &Virtual FS...
lv: &Virtuālā FS...

en: &Yes
lv: &Jā

en: (chdir first)
lv: (chdir vispirms)

en: (stalled)
lv: (staļļots)

en: * on keypad
lv: * uz klaviatūras

en: + on keypad
lv: + uz klaviatūras

en: -  < No translation >
lv: -  < Nav tulkojuma >

en: - on keypad
lv: - uz klaviatūras

en: <Unknown group>
lv: <Nezināma grupa>

en: <Unknown user>
lv: <Nezināms lietotājs>

en: <readlink failed>
lv: <lasītsaiti neveiksme>

en: A&ll
lv: vi&Si

en: A&ppend
lv: pie&Vienot

en: Aborted transfer would be successful.
lv: Pātraukā pārraidīšana varētu būt veiksmīga

en: Aborting transfer...
lv: Pātraucam pārraidīšanu...

en: Active VFS directories
lv: Aktīvie VFS direktoriji

en: Alwa&ys
lv: vien&Mēr

en: Background process:
lv: Fona process:

en: C&lear marked
lv: A&ttīrīt izvēlēto

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Cannot change directory
lv: Nevar nomainīt direktoriju

en: Cannot invoke command.
lv: Nevar palais komandu.

en: Cannot open %s archive
    %s
lv: Nevar atvērt %s arhīvu
    %s

en: Cannot open cpio archive
    %s
lv: Nevarēja atvērt cpio arhīvu
    %s

en: Cannot open named pipe %s
lv: Nevarēja atvērt nosaukto kanālu %s

en: Cannot open tar archive
    %s
lv: Nevar atvērt tar arhīvu
    %s

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
lv: Nevarēja atvērt failu %s, lai ierakstītu:
    %s

en: Cannot parse:
lv: Nevar izanalizēt:

en: Cannot translate from %s to %s
lv: Nevar tulkot %s uz %s

en: Cannot write to the %s file:
    %s
lv: Nevar ierakstīt failā %s:
    %s

en: Changes to file lost
lv: Izmaiņas failā pazudušas

en: Chmod command
lv: Komanda chmod

en: Command
lv: Komanda

en: Completion/M-tab
lv: Pabeigšana/M-tab

en: Con&tinue
lv: Tu&rpināt

en: Configure options
lv: Konfigurēt opcijas

en: Confir&m before saving
lv: a&Pstiprināt pirms saglabāšanas

en: Copy "%s" directory to:
lv: Kopēt direktoriju "%s" uz:

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
lv: Samaitājusies cpio galvene iekš
    %s

en: Create a new Directory
lv: Izveidot Jaunu Direktoriju

en: Delete on keypad
lv: Delete uz klaviatūras

en: Directory cache expired for %s
lv: Direktorija kešs priekš %s izbeidzās

en: Directory hotlist
lv: Direktoriju karstais saraksts

en: Directory label
lv: Direktorija nosaukums

en: Directory path
lv: Direktorija ceļš

en: Disable mouse support in text version
lv: Atslēdz peles atbalstu teksta režīmā

en: Disables subshell support
lv: Atslēdz zemčaulas atbalstu

en: Displays the current version
lv: Parāda pašreizējo versiju

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Down arrow keypad
lv: Būltiņa uz leju uz klaviatūras

en: Edit &extension file
lv: &Paplašinājumu faila rediģēšana

en: Edit &menu file
lv: &Izvēlnes faila rediģēšana

en: Enables subshell support (default)
lv: Ieslēdz zemčaulas atbalstu (noklusētais)

en: End key
lv: End taustiņš

en: End on keypad
lv: End uz klaviatūras

en: Enter on keypad
lv: Enter uz klaviatūras

en: Error
lv: Kļūda

en: Error reported after abort.
lv: Kļūda paziņota pēc pātraukšanas.

en: Existing filename (filename symlink will point to):
lv: Eksistējošs faila nosaukums (faila nosaukums, uz kuru simbolsaite norādīs):

en: Extension file edit
lv: Paplašinājuma faila rediģēšana

en: External panelize
lv: Ārējā panelēšana

en: F&ull 8 bits input
lv: P&ilna 8 bitu ievade

en: FT&P link...
lv: FT&P saite...

en: File
lv: Fails

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
lv: Faila %s īpašnieks nav root vai jūs, vai arī tai ir visiem-rakstīt atļauja.
    Tā lietošana var kompromitēt jūsu drošību

en: File: %s
lv: Fails: %s

en: Files tagged, want to cd?
lv: Faili tagoti, gribat cd?

en: Filesystem: %s
lv: Failsistēma: %s

en: Fill tabs with &spaces
lv: piepildīt tabulācijas ar at&Starpēm

en: Find *.orig after patching
lv: Atrast *.orig pēc ielāpošanas

en: Find File
lv: Atrast Failu

en: Find SUID and SGID programs
lv: Atrast SUID un SGID programmas

en: Find rejects after patching
lv: Atrast atraidījumus pēc ielāpošanas

en: Finished
lv: Babeigts

en: Flag
lv: Karogs

en: Forces xterm features
lv: Aktivizē xterm iespējas

en: Function key 1
lv: Funkc. taustiņš 1

en: Function key 10
lv: Funkc. taustiņš 10

en: Function key 11
lv: Funkc. taustiņš 11

en: Function key 12
lv: Funkc. taustiņš 12

en: Function key 13
lv: Funkc. taustiņš 13

en: Function key 14
lv: Funkc. taustiņš 14

en: Function key 15
lv: Funkc. taustiņš 15

en: Function key 16
lv: Funkc. taustiņš 16

en: Function key 17
lv: Funkc. taustiņš 17

en: Function key 18
lv: Funkc. taustiņš 18

en: Function key 19
lv: Funkc. taustiņš 19

en: Function key 2
lv: Funkc. taustiņš 2

en: Function key 20
lv: Funkc. taustiņš 20

en: Function key 3
lv: Funkc. taustiņš 3

en: Function key 4
lv: Funkc. taustiņš 4

en: Function key 5
lv: Funkc. taustiņš 5

en: Function key 6
lv: Funkc. taustiņš 6

en: Function key 7
lv: Funkc. taustiņš 7

en: Function key 8
lv: Funkc. taustiņš 8

en: Function key 9
lv: Funkc. taustiņš 9

en: GNU Midnight Commander %s
lv: GNU Pusnakts Komandieris %s

en: Getting file
lv: Dabūjam failu

en: Goto
lv: Ietuz

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
lv: Lieliski! Jums ir pilnīga termināļa datubāze!
    Visi jūsu taustiņi strādā labi.

en: Grepping in %s
lv: Grepoju iekš %s

en: Group
lv: Grupa

en: Group name
lv: Grupas vārds

en: Help
lv: Palīdzība

en: Home on keypad
lv: Home uz klaviatūras

en: Incomplete file was retrieved. Keep it?
lv: Tika saņemts nepilns fails. Paturēt to?

en: Inconsistent extfs archive
lv: Nepatstāvīgs extfs arhīvs

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
lv: Nekonsekventas cietsaites
    %s
    iekš cpio archīva
    %s

en: Inconsistent tar archive
lv: Neatbilstīgs tar arhīvs

en: Input / display codepage:
lv: Ievades / displeja kodu tabula:

en: Insert on keypad
lv: Insert uz klaviatūras

en: Internal error:
lv: Iekšējā kļūda:

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
lv: Izskatās, ka visi tavi taustiņi
    jau strādā labi. Tas ir lieliski.

en: L&ynx-like motion
lv: L&ynx-iska pārvietošanās

en: Label for "%s":
lv: Nosaukums priekš "%s":

en: Launches the file viewer on a file
lv: Palaiž failam failu skatītāju

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Learn keys
lv: Mācību taustiņi

en: Left arrow keypad
lv: Būltiņa pa kreisi uz klaviatūras

en: Log ftp dialog to specified file
lv: Iegrāmatot ftp dialogu noteiktā failā

en: Midnight Commander %s
lv: Pusnakts Komandieris %s

en: More parsing errors will be ignored.
lv: Turpmākās analīzes kļūdas tiks ignorētas.

en: Move "%s" directory to:
lv: Pārvietot direktoriju "%s" uz:

en: Moving %s
lv: Pārvietoju %s

en: Name
lv: Nosaukums

en: New hotlist entry
lv: Jauna karstā saraksta ieraksts

en: No node information
lv: Nav mezglu informācijas

en: No space information
lv: Nav vietas informācijas

en: Non&e
lv: n&Evienu

en: Other 8 bit
lv: Citi 8 bitu

en: Other command
lv: Cita omanda

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner name
lv: Īpašnieka vārds

en: Page Down keypad
lv: Page Down uz klaviatūras

en: Page Up keypad
lv: Page Up uz klaviatūras

en: Pane&lize
lv: Pa&nelēt

en: Password for \\%s\%s
lv: \\%s\%s Parole

en: Password:
lv: Parole:

en: Perm
lv: Atļ

en: Permission
lv: Atļauja

en: Pipe close failed
lv: Kanāla aizvēršana neizdevās

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
lv: Lūdzu nospied %s
    un tad gaidi līdz šis ziņojums pazūd.
    
    Tad nospied to vēlreiz, lai redzētu, vai parādās OK
    blakus šai pogai.
    
    Ja tu vēlies iziet, vienreiz nospied Escape taustiņu
    un uzgaidil.

en: Premature end of cpio archive
    %s
lv: Negaidītas cpio arhīva beigas
    %s

en: Press any key to continue...
lv: Nospied jebkuru taustiņu, lai turpinātu...

en: Quick cd
lv: Ātrs cd

en: Quit
lv: Iziet

en: Request to run in color mode
lv: Pieprasījums darboties krāsu režīmā

en: Requests to run in black and white
lv: Pieprasa, lai darbotos melnbaltā režīmā

en: Resets soft keys on HP terminals
lv: Pārslēdz mīkstos taustiņus uz HP termināļiem

en: Resolving symlink...
lv: eju pa simbolsaiti

en: Right arrow keypad
lv: Būltiņa pa labi uz klaviatūras

en: S&et marked
lv: U&zstādīt izvēlēto

en: S&kip
lv: Iz&laist

en: SM&B link...
lv: SM&B saite...

en: SUB-DIR
lv: ZEM-DIR

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
lv: Ekrāna izmērs %dx%d nav atbalstīts.
    Pārbaudi TERM vides mainīgo.

en: Search
lv: Meklēt

en: Searching
lv: Meklēju

en: Searching %s
lv: Meklēju %s

en: Set &all
lv: Uzstādīt &visus

en: Set &groups
lv: Uzstādīt &grupas

en: Set &users
lv: Uzstādīt &lietotājus

en: Size
lv: Lielums

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
lv: Piedodiet, mēs patreiz nevaram veikt ar paroli autorizētus savienojumus.

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Source
lv: Avots

en: Specifies a color configuration
lv: Nosaka krāsas konfigurāciju

en: Start at:
lv: Sāknēt iekš:

en: Starting linear transfer...
lv: Sākam lineāro pārraidi...

en: Stopped
lv: Apstādīnāts

en: Subgroup - press ENTER to see list
lv: Apakšgrupa - nospied ENTER, lai redzētu sarakstu

en: Symbolic link
lv: Simbolsaite

en: Symbolic link filename:
lv: Simbolsaites faila nosaukums:

en: Synta&x highlighting
lv: sinta&Kses izgaismošana

en: Target
lv: Mērķis

en: The TERM environment variable is unset!
lv: TERM mainīgais nav ieslēgts!

en: To run on slow terminals
lv: Lai palaistu uz lēniem termināļiem

en: Tries to use termcap instead of terminfo
lv: Mēģina lietot termcap terminfo vietā

en: UP--DIR
lv: AUGŠ--DIR

en: Unexpected EOF on archive file
lv: Negaidītas arhīva faila beigas (EOF)

en: Unexpected end of file
    %s
lv: Negaidītas faila beigas
    %s

en: Up arrow keypad
lv: Būltiņa uz augšu uz klaviatūras

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
lv: Lietotāja piedāvātais formāts izskatās nepareizs, atgriežamies pie noklusētā.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning: Cannot change to %s.
lv: Brīdinājums: Nevarēja pārmainīt uz %s.

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
lv: Brīdinājums: Nepareizs karodziņš %c iekš %s:
    %s

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
lv: Brīdinājums: Nepareiza rindiņa iekš %s:
    %s

en: With builtin Editor
lv: Ar iebūvēto Redaktoru

en: With internationalization support
lv: ar internacionalizācijas atbalstu

en: With mouse support on xterm
lv: Ar peles atbalstu xterm

en: With mouse support on xterm and Linux console
lv: Ar peles atbalstu xterm un Linux konsolei

en: With multiple codepages support
lv: Ar vairāku kodu tabulu atbalstu

en: With support for X11 events
lv: Ar atbalstu X11 operācijām

en: With support for background operations
lv: Ar atbalstu fona operācijām

en: Wrap mode
lv: Iekļaušanas režīms

en: directories
lv: direktoriji

en: directory
lv: direktoriju

en: file
lv: failu

en: files
lv: failus

en: files/directories
lv: failus/direktorijas

en: fish: Disconnecting from %s
lv: fish: Atvienojamies no %s

en: fish: Handshaking version...
lv: fish: Rokspiešanas versija...

en: fish: Local read failed, sending zeros
lv: fish: Lokālā lasīšana kļūdaina, sūtam nulles

en: fish: Reading directory %s...
lv: fish: Lasām direktoriju %s...

en: fish: Sending initial line...
lv: fish: Sūtam sākotnējo līniju...

en: fish: Sending password...
lv: fish: Sūtam paroli...

en: fish: Waiting for initial line...
lv: fish: Gaidām sākotnējo līniju...

en: fish: store %s: sending command...
lv: fish: glabājam %s: sutām komandu...

en: ftpfs: CWD failed.
lv: ftpfs: CWD neizdevās.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
lv: ftpfs: Atvienošanās no %s

en: ftpfs: Invalid host name.
lv: ftpfs: Nepareizs resursdatora nosaukums.

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
lv: ftpfs: lietotāja nepareiza %s pieteikšanās

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
lv: ftpfs: Lasu FTP direktoriju %s... %s%s

en: ftpfs: abort error: %s
lv: ftpfs: pātraukšanas kļūda: %s

en: ftpfs: abort failed
lv: ftpfs: pātraukšana neizdevās

en: ftpfs: aborting transfer.
lv: ftpfs: patraucu pārraidi.

en: ftpfs: connection interrupted by user
lv: ftpfs: savienojumu pātrauca lietotājs

en: ftpfs: connection to server failed: %s
lv: ftpfs: savienojums ar serveri neizdevās: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
lv: ftpfs: nevar uzstādīt pasīvo režīmu

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
lv: ftpfs: nevar iet par simbolsaiti

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
lv: ftpfs: neizdevās; nav kur atkrist

en: ftpfs: logged in
lv: ftpfs: pieteikšanās veiksmīga

en: ftpfs: making connection to %s
lv: ftpfs: veidojam savienojumu ar %s

en: ftpfs: sending login name
lv: ftpfs: sūtam pieteikumvārdu

en: ftpfs: sending user password
lv: ftpfs: sūtam lietotāja paroli

en: group
lv: grupa

en: non-local vfs
lv: ne-vietējā vfs

en: other
lv: citi

en: owner
lv: īpašnieks

en: to:
lv: uz:

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
lv: undelfs: lādēju izdzēsto failu informāciju %d inodes

en: undelfs: reading block bitmap...
lv: undelfs: lasu bloka bitkarti...

en: undelfs: reading inode bitmap...
lv: undelfs: lasu inode bitkarti...
